E-shop – Světelná technika

disco-shop

DISCO-SHOP.CZ je specializovaný obchod na světelnou a zvukovou techniku. V nabídce najdete reflektory, stroboskopy, lasery, světelné efekty, UV osvětlení, spoty a další osvětlovací techniku.

ZAROVKY-SHOP.CZ je nový eshop zaměřený na světelné zdroje. Prodej žárovek, zářivek, halogenových žárovek, LED pásků, LED žárovek, spotů, reflektorů, PAR, světelných kabelů a dalších světelných zdrojů.

O nás – Světelná technika.com

Provozujeme specializovaná obchod DISCO-SHOP.CZ světelné techniky pro osvětlení a nasvícení komerčních i domácích prostor. Zabáváme se dodávkami svítidel především v zábavním průmyslu. V nabídce párty osvětlení jsou reflektory, stroboskopy, lasery, světelné zdroje, žárovky, majáky, plazma efekty, světlené efekty a další komponenty osvětlení.

Světelné zábavní technice se věnujeme již řadu let. Nabízíme pouze ověřené kvalitní produkty od znýmých výrobců světelné techniky. Spolupracujeme též s řadou významných klubů, hudebníků a DJ. Kromě poradenství poskytuje záruční i pozáruční servis.

Rádi vám vytvoříme nabídku na základě vašich požadavků na osvětlení pro danou akci, nebo prostory. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Praktický slovníček pojmů z oblasti osvětlení najdete pod odkazem: slovníček světelné techniky.

LED světelné kabely

LED světelné kabely jsou velmi praktickým a zároveň esteticky skvěle působícím světelným doplňkem. Podobně jako LED pásky je lze využít jak v domácnostech, tak i v komerčních prostorách, výborně se ale hodí také jako vánočních osvětlení.
Na rozdíl od LED pásků se ale LED kabely vyznačují tím, že jsou voděodolné. Právě tato vlastnost je tak předurčuje hlavně k použití v exteriéru. Lze jimi zvýraznit obrysy budov, nasvítit schody nebo je použít při různých svátečních příležitostech.

Díky své voděodolnosti jim řada lidí dává přednost i při výběru orientačního světla do koupelny či kuchyně, kde se koncentruje více vlhkosti.

LED kabely jsou k dostání v mnoha přitažlivých barvách, pokud si je navíc pořídíte jako vánoční osvětlení, můžete je později využít i jinak – například v létě na zahradě – a tak nebudou mimo sezónu ležet bez využití jako například jiné, ryze vánoční osvětlení. Výhodou LED kabelů oproti starším žárovkovým kabelům je použití LED světelných zdrojů.

Comments are closed.