E-shop – Světelná technika

disco-shop

DISCO-SHOP.CZ je specializovaný obchod na světelnou a zvukovou techniku. V nabídce najdete reflektory, stroboskopy, lasery, světelné efekty, UV osvětlení, spoty a další osvětlovací techniku.

ZAROVKY-SHOP.CZ je nový eshop zaměřený na světelné zdroje. Prodej žárovek, zářivek, halogenových žárovek, LED pásků, LED žárovek, spotů, reflektorů, PAR, světelných kabelů a dalších světelných zdrojů.

O nás – Světelná technika.com

Provozujeme specializovaná obchod DISCO-SHOP.CZ světelné techniky pro osvětlení a nasvícení komerčních i domácích prostor. Zabáváme se dodávkami svítidel především v zábavním průmyslu. V nabídce párty osvětlení jsou reflektory, stroboskopy, lasery, světelné zdroje, žárovky, majáky, plazma efekty, světlené efekty a další komponenty osvětlení.

Světelné zábavní technice se věnujeme již řadu let. Nabízíme pouze ověřené kvalitní produkty od znýmých výrobců světelné techniky. Spolupracujeme též s řadou významných klubů, hudebníků a DJ. Kromě poradenství poskytuje záruční i pozáruční servis.

Rádi vám vytvoříme nabídku na základě vašich požadavků na osvětlení pro danou akci, nebo prostory. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Praktický slovníček pojmů z oblasti osvětlení najdete pod odkazem: slovníček světelné techniky.

Lasery

V širším smyslu označujeme jako laser zdroj světla, který vyzařuje velmi úzké svazky paprsků. Laseru využívá v nejrůznějších modifikacích jako velmi moderního a pokročilého nástroje například medicína, ale i celá řada výrobních nebo bezpečnostních technologií.

V zábavním průmyslu narazíme na takzvané efektové lasery, které mohou být původci nejrůznějších laserových světelných show anebo zkrátka jen zajišťují působivé světelné efekty na diskotékách, v nejrůznějších hudebních barech a celé řadě dalších zařízení.

Efektové lasery se dnes již vyrábějí v nespočtu různých provedení: v atraktivních barvách či stylovém designu. Narazíte také například na dvojité efektové lasery.

 Efektový laser určený pro využití v zábavním průmyslu je často vybaven určitým počtem předem naprogramovaných obrazců, které navzájem střídá a v různých trajektoriích je vysílá po celé místnosti. Modely určené primárně do tanečných klubů, na různé diskotéky či do zábavných barů disponují také vestavěným mikrofonem, který snímá zvuk (hudbu) z okolí a jejímu rytmu přizpůsobuje i světelnou show, která se tak stává velmi působivou.

Produkcí efektových laserů pro zábavní průmysl se zabývají například světoznámé značky Eurolite, QTX, eLite nebo i BeamZ.

Cenově se efektové lasery vyrábějí ve skutečně velmi širokém rozpětí. Nejlevnější a tím i nejdostupnější laser, kterým můžete zpříjemňovat párty konané u Vás doma anebo v jakýchkoli spíše menších prostorách seženete v ceně kolem 1 500 korun, kdežto laserová „děla“ určená zdatným profesionálům pro široké využití v komerční oblasti se vyšplhají i přes 200 tisíc korun.

Comments are closed.