E-shop – Světelná technika

disco-shop

DISCO-SHOP.CZ je specializovaný obchod na světelnou a zvukovou techniku. V nabídce najdete reflektory, stroboskopy, lasery, světelné efekty, UV osvětlení, spoty a další osvětlovací techniku.

ZAROVKY-SHOP.CZ je nový eshop zaměřený na světelné zdroje. Prodej žárovek, zářivek, halogenových žárovek, LED pásků, LED žárovek, spotů, reflektorů, PAR, světelných kabelů a dalších světelných zdrojů.

O nás – Světelná technika.com

Provozujeme specializovaná obchod DISCO-SHOP.CZ světelné techniky pro osvětlení a nasvícení komerčních i domácích prostor. Zabáváme se dodávkami svítidel především v zábavním průmyslu. V nabídce párty osvětlení jsou reflektory, stroboskopy, lasery, světelné zdroje, žárovky, majáky, plazma efekty, světlené efekty a další komponenty osvětlení.

Světelné zábavní technice se věnujeme již řadu let. Nabízíme pouze ověřené kvalitní produkty od znýmých výrobců světelné techniky. Spolupracujeme též s řadou významných klubů, hudebníků a DJ. Kromě poradenství poskytuje záruční i pozáruční servis.

Rádi vám vytvoříme nabídku na základě vašich požadavků na osvětlení pro danou akci, nebo prostory. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Praktický slovníček pojmů z oblasti osvětlení najdete pod odkazem: slovníček světelné techniky.

Zářivky

Tam, kde je třeba hodně kvalitního a silného světla se vždy uplatní zářivky. Ne nadarmo se využívají ve velkých kancelářích či školních třídách. Vše je zapříčiněno unikátními vlastnostmi zářivek.

První záležitostí, kterou splňují takřka všechny zářivky je vysoká životnost. Kvalitní zářivka by měla vydržet svítit tisíce hodin bez nutnosti výměny a rozhodně by měla uchovat vlastnosti světla. To je pro použití v místech, kde pracují lidé stěžejní.

Dalším důležitým parametrem jsou provozní náklady. Ty jsou u zářivky o mnoho nižší než v případě žárovky, nicméně nedosahují ještě tak nízkých nákladů jako LED svítidla. I tak je jejich provoz levný a v případě, že dojde k prasknutí či jinému poškození zářivky, je výměna záležitostí několika korun. Svou roli hraje také plocha svícení, která je u dlouhých trubic zářivky logicky větší a tudíž je třeba k osvětlení prostoru méně světel. Nabídka rozličných typů je v našem obchodě skutečně široká, a proto jistě najdete to, co hledáte.

Zářivky zakoupíte ve specializovaném obchodě na světelné zdroje zarovky-shop.cz

Comments are closed.