E-shop – Světelná technika

disco-shop

DISCO-SHOP.CZ je specializovaný obchod na světelnou a zvukovou techniku. V nabídce najdete reflektory, stroboskopy, lasery, světelné efekty, UV osvětlení, spoty a další osvětlovací techniku.

ZAROVKY-SHOP.CZ je nový eshop zaměřený na světelné zdroje. Prodej žárovek, zářivek, halogenových žárovek, LED pásků, LED žárovek, spotů, reflektorů, PAR, světelných kabelů a dalších světelných zdrojů.

O nás – Světelná technika.com

Provozujeme specializovaná obchod DISCO-SHOP.CZ světelné techniky pro osvětlení a nasvícení komerčních i domácích prostor. Zabáváme se dodávkami svítidel především v zábavním průmyslu. V nabídce párty osvětlení jsou reflektory, stroboskopy, lasery, světelné zdroje, žárovky, majáky, plazma efekty, světlené efekty a další komponenty osvětlení.

Světelné zábavní technice se věnujeme již řadu let. Nabízíme pouze ověřené kvalitní produkty od znýmých výrobců světelné techniky. Spolupracujeme též s řadou významných klubů, hudebníků a DJ. Kromě poradenství poskytuje záruční i pozáruční servis.

Rádi vám vytvoříme nabídku na základě vašich požadavků na osvětlení pro danou akci, nebo prostory. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Praktický slovníček pojmů z oblasti osvětlení najdete pod odkazem: slovníček světelné techniky.

Lasery

Světelné efektové lasery představují opravdu exkluzivní prvek na poli světelné techniky. Není se čemu divit, zatím nejsou příliš rozšířeny a jejich efekt je skutečně velký. Jsou velice specifické v mnoha ohledech, což možná zapříčinilo jejich pomalé rozšiřování, zároveň však nejsou nijak příliš technicky náročným řešením a stále si zachovávají určitý punc výjimečnosti, což se vždy cení.

Nejlepší využití tento typ osvětlení bezesporu nalezne v zábavním průmyslu. Disponuje totiž tím typem světla, který je expresivní, výrazně barevný a je možné jej poměrně snadno ovládat a nasměrovat do určitého bodu. Díky tomu světelné efektové lasery dobývají diskotéky, noční kluby a bary, kde je žádoucí zaujmout a důraz je kladen především na dojem.

Lasery však nejsou pouze o světle, ale dokážou také promítat nejrůznější obrazce, což jim, jakožto světelným efektům dodává nový náboj. Lze je velmi snadno vybavit filtrem, který promítne požadovaný motiv a zároveň je možné světelné efektové lasery nakonfigurovat tak, aby například kombinovali světlo s těmito promítanými prvky a zároveň dynamicky reagovaly na hudbu. Z hlediska dynamiky prostoru klubu tedy přinášejí možnosti, které jistě zaujmou a do těchto prostor se více než hodí. Opět se zde setkáváme s provázaností s moderními technologiemi, což je v současnosti základním stavebním kamenem úspěchu. Dnes může být veškerá světelná technika ovládána centrálně a může dynamicky kopírovat hudbu, či cokoliv jiného. Možnosti jsou takřka neomezené.

Je však dobré připomenout, že mohou mít i svá drobná úskalí. Laser je přeci jen poměrně agresivní světelný zdroj a proto mohou být potenciálně nebezpečné pro lidský zrak. To je v očích mnohých poměrně výrazně diskredituje, pravdou však zůstává, že pokud jsou používány s ohledem na zajištění základní bezpečnosti, není třeba se obávat těchto rizik.