E-shop – Světelná technika

disco-shop

DISCO-SHOP.CZ je specializovaný obchod na světelnou a zvukovou techniku. V nabídce najdete reflektory, stroboskopy, lasery, světelné efekty, UV osvětlení, spoty a další osvětlovací techniku.

ZAROVKY-SHOP.CZ je nový eshop zaměřený na světelné zdroje. Prodej žárovek, zářivek, halogenových žárovek, LED pásků, LED žárovek, spotů, reflektorů, PAR, světelných kabelů a dalších světelných zdrojů.

O nás – Světelná technika.com

Provozujeme specializovaná obchod DISCO-SHOP.CZ světelné techniky pro osvětlení a nasvícení komerčních i domácích prostor. Zabáváme se dodávkami svítidel především v zábavním průmyslu. V nabídce párty osvětlení jsou reflektory, stroboskopy, lasery, světelné zdroje, žárovky, majáky, plazma efekty, světlené efekty a další komponenty osvětlení.

Světelné zábavní technice se věnujeme již řadu let. Nabízíme pouze ověřené kvalitní produkty od znýmých výrobců světelné techniky. Spolupracujeme též s řadou významných klubů, hudebníků a DJ. Kromě poradenství poskytuje záruční i pozáruční servis.

Rádi vám vytvoříme nabídku na základě vašich požadavků na osvětlení pro danou akci, nebo prostory. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Praktický slovníček pojmů z oblasti osvětlení najdete pod odkazem: slovníček světelné techniky.

LED UV bar

Hledáte-li nenáročné osvětlení s pěkným světelným efektem na diskotéku, do nočního nebo tanečního klubu či do sportovních nebo zábavných center, LED UV světelná lišta je ideálním produktem s širokým využitím. Výkonný panel s UV světlem pokryje rozsáhlé prostory. Je lehký a snadno přenosný, hodí se i pro koncertní nebo divadelní pódia.

UV světelná lišta je osázená LED diodami s dlouhou životností a s nízkou spotřebou (30-40 W). Systém Plug & Play umožňuje jednoduchý provoz bez nutnosti použití externího ovladače.  LED UV bar stačí pouze zastrčit do elektrické sítě.

UV lišty s LED zdroji dodává výrobce včetně montážní konzole. Nízkoprofilový design umožňuje instalovat LED bar téměř v každém prostředí. Světelné lišty jsou vhodné pro nástěnnou i stropní montáž.

LED UV bar si oblíbíte díky vysoké svítivosti, skvělému UV světlu, kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti.

LED UV světelná lišta

LED UV bar

Comments are closed.