E-shop – Světelná technika

disco-shop

DISCO-SHOP.CZ je specializovaný obchod na světelnou a zvukovou techniku. V nabídce najdete reflektory, stroboskopy, lasery, světelné efekty, UV osvětlení, spoty a další osvětlovací techniku.

ZAROVKY-SHOP.CZ je nový eshop zaměřený na světelné zdroje. Prodej žárovek, zářivek, halogenových žárovek, LED pásků, LED žárovek, spotů, reflektorů, PAR, světelných kabelů a dalších světelných zdrojů.

O nás – Světelná technika.com

Provozujeme specializovaná obchod DISCO-SHOP.CZ světelné techniky pro osvětlení a nasvícení komerčních i domácích prostor. Zabáváme se dodávkami svítidel především v zábavním průmyslu. V nabídce párty osvětlení jsou reflektory, stroboskopy, lasery, světelné zdroje, žárovky, majáky, plazma efekty, světlené efekty a další komponenty osvětlení.

Světelné zábavní technice se věnujeme již řadu let. Nabízíme pouze ověřené kvalitní produkty od znýmých výrobců světelné techniky. Spolupracujeme též s řadou významných klubů, hudebníků a DJ. Kromě poradenství poskytuje záruční i pozáruční servis.

Rádi vám vytvoříme nabídku na základě vašich požadavků na osvětlení pro danou akci, nebo prostory. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Praktický slovníček pojmů z oblasti osvětlení najdete pod odkazem: slovníček světelné techniky.

Venkovní osvětlení budov

Venkovní osvětlení budov vyžaduje speciální a pokud možno poměrně silné světelné zdroje. Protože celkově roste popularita LED světelných zdrojů, využívá značná část produktů sloužících k venkovnímu osvětlení právě technologie LED diod. Kromě klasických venkovních reflektorů můžete pořídit také speciální podlahová svítidla, LED osvětlení typu spot nebo například mobilní reflektory, které výborně využijete jednak při pouze příležitostném osvětlení budov, jednak na různých společenských akcích, koncertech a podobně.

Řada venkovních reflektorů určených pro osvětlení budov disponuje i dalšími vlastnostmi a přídavnými efekty, jako může být například měnič barev.
Venkovní osvětlení budov se při menší intenzitě skvěle hodí pro orientaci, výraznější nasvícení pak využijí provozovatelé různých komerčních objektů a výborně se hodí také k nasvícení historických budov.

Comments are closed.