E-shop – Světelná technika

disco-shop

DISCO-SHOP.CZ je specializovaný obchod na světelnou a zvukovou techniku. V nabídce najdete reflektory, stroboskopy, lasery, světelné efekty, UV osvětlení, spoty a další osvětlovací techniku.

ZAROVKY-SHOP.CZ je nový eshop zaměřený na světelné zdroje. Prodej žárovek, zářivek, halogenových žárovek, LED pásků, LED žárovek, spotů, reflektorů, PAR, světelných kabelů a dalších světelných zdrojů.

O nás – Světelná technika.com

Provozujeme specializovaná obchod DISCO-SHOP.CZ světelné techniky pro osvětlení a nasvícení komerčních i domácích prostor. Zabáváme se dodávkami svítidel především v zábavním průmyslu. V nabídce párty osvětlení jsou reflektory, stroboskopy, lasery, světelné zdroje, žárovky, majáky, plazma efekty, světlené efekty a další komponenty osvětlení.

Světelné zábavní technice se věnujeme již řadu let. Nabízíme pouze ověřené kvalitní produkty od znýmých výrobců světelné techniky. Spolupracujeme též s řadou významných klubů, hudebníků a DJ. Kromě poradenství poskytuje záruční i pozáruční servis.

Rádi vám vytvoříme nabídku na základě vašich požadavků na osvětlení pro danou akci, nebo prostory. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Praktický slovníček pojmů z oblasti osvětlení najdete pod odkazem: slovníček světelné techniky.

Žárovky

Klasické žárovky jsou evergreenem českých domácností. Najdete je v každém svítidle v každém pokoji a mnozí na ně nedají za žádnou cenu dopustit.

Žárovky zkrátka patří mezi ty nejtradičnější světelné zdroje a dlouhou dobu jimi ještě zůstanou. Pro mnoho lidí představují jistotu, ale také nutnost, protože běžně dostupná svítidla stále ještě obsahují pouze patice pro uchycení klasické žárovky. Žárovky na rozdíl od zářivky či LED diody produkují světlo v podobné barevné škále jako jsou sluneční paprsky, a proto dle mnoha názorů patří mezi nejpřirozenější umělé světelné zdroje. Oblíbené jsou dnes pro svou malou spotřebu také úsporné žárovky. Nevýhodou je jejich delší start.

Klasické žárovky jsou sice v současné době spíše na ústupu, nicméně je po nich velká poptávka a proto se stále v hojné míře vyrábějí. Navíc na rozdíl od zářivky netrpí problémem problikávání v důsledku napojení na elektrickou síť. Díky této vlastnosti jsou proto vhodné všude tam, kde je potřeba konstantní viditelnosti (jako jsou například průmyslové závody a podobně).

Žárovky zakoupíte ve specializovaném obchodě na světelné zdroje zarovky-shop.cz

Comments are closed.