E-shop – Světelná technika

disco-shop

DISCO-SHOP.CZ je specializovaný obchod na světelnou a zvukovou techniku. V nabídce najdete reflektory, stroboskopy, lasery, světelné efekty, UV osvětlení, spoty a další osvětlovací techniku.

ZAROVKY-SHOP.CZ je nový eshop zaměřený na světelné zdroje. Prodej žárovek, zářivek, halogenových žárovek, LED pásků, LED žárovek, spotů, reflektorů, PAR, světelných kabelů a dalších světelných zdrojů.

O nás – Světelná technika.com

Provozujeme specializovaná obchod DISCO-SHOP.CZ světelné techniky pro osvětlení a nasvícení komerčních i domácích prostor. Zabáváme se dodávkami svítidel především v zábavním průmyslu. V nabídce párty osvětlení jsou reflektory, stroboskopy, lasery, světelné zdroje, žárovky, majáky, plazma efekty, světlené efekty a další komponenty osvětlení.

Světelné zábavní technice se věnujeme již řadu let. Nabízíme pouze ověřené kvalitní produkty od znýmých výrobců světelné techniky. Spolupracujeme též s řadou významných klubů, hudebníků a DJ. Kromě poradenství poskytuje záruční i pozáruční servis.

Rádi vám vytvoříme nabídku na základě vašich požadavků na osvětlení pro danou akci, nebo prostory. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Praktický slovníček pojmů z oblasti osvětlení najdete pod odkazem: slovníček světelné techniky.

Výbojky

Mezi nejrozšířenější světelné zdroje patří bezesporu výbojky. Mají dlouhou životnost a pořizovací náklady jsou velmi nízké. Navíc nejsou nijak složité, a proto nevyžadují žádnou zvláštní péči či servis.

Princip výbojky spočívá především v její náplni. Uvnitř světelné trubice se nachází směs par a plynů, která je na obou koncích zakončena elektrodami. Jejich úkolem je zavádění elektrického proudu do prostoru trubice tak, aby bylo produkováno světlo. Nejznámější typ svítidla využívající tento princip jsou zářivky. Světelné vlastnosti se liší od žárovky nebo LED diody. Podávané světlo je bílé a relativně ostré, díky čemuž je zajištěna vysoká svítivost.

Takové světelné zdroje se obvykle využívají ve velkých prostorách, kde je třeba zajistit kvalitní osvětlení za rozumnou cenu s dostatečnou životností. Stále více se také začínají uplatňovat výbojky, jejichž náplň tvoří vzácné plyny, jakými je například xenon a další.

Koupit výbojky můžete ve specializovaném obchodu zarovky-shop.cz.

Comments are closed.