E-shop – Světelná technika

disco-shop

DISCO-SHOP.CZ je specializovaný obchod na světelnou a zvukovou techniku. V nabídce najdete reflektory, stroboskopy, lasery, světelné efekty, UV osvětlení, spoty a další osvětlovací techniku.

ZAROVKY-SHOP.CZ je nový eshop zaměřený na světelné zdroje. Prodej žárovek, zářivek, halogenových žárovek, LED pásků, LED žárovek, spotů, reflektorů, PAR, světelných kabelů a dalších světelných zdrojů.

O nás – Světelná technika.com

Provozujeme specializovaná obchod DISCO-SHOP.CZ světelné techniky pro osvětlení a nasvícení komerčních i domácích prostor. Zabáváme se dodávkami svítidel především v zábavním průmyslu. V nabídce párty osvětlení jsou reflektory, stroboskopy, lasery, světelné zdroje, žárovky, majáky, plazma efekty, světlené efekty a další komponenty osvětlení.

Světelné zábavní technice se věnujeme již řadu let. Nabízíme pouze ověřené kvalitní produkty od znýmých výrobců světelné techniky. Spolupracujeme též s řadou významných klubů, hudebníků a DJ. Kromě poradenství poskytuje záruční i pozáruční servis.

Rádi vám vytvoříme nabídku na základě vašich požadavků na osvětlení pro danou akci, nebo prostory. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Praktický slovníček pojmů z oblasti osvětlení najdete pod odkazem: slovníček světelné techniky.

Úsporné žárovky

Současná doba přeje citlivému přístupu k přírodě a vyžaduje se stále větší důraz na šetření se zdroji. Tomuto trendu plně odpovídají úsporné žárovky, které pomalu ale jistě vytlačují klasické žárovky.

Mezi zásadní a nepopiratelné výhody úsporných žárovek patří skutečnost, že za cenu o málo větší investice získáte světelné zdroje s menší spotřebou energie a srovnatelnými vlastnostmi. Odpadá zde nutnost investic do no nových svítidel, protože úsporná žárovka zapadá do stejné patice jako klasická a Vy si tak nemusíte zvykat na nové světelné zdroje.

Světelné vlastnosti úsporné žárovky jsou podobné jako u zářivek a LED světel. Světlo má bílou barvu a je relativně silné. Tvar samotné úsporné žárovky se nemusí omezit pouze na klasickou velkou baňku, díky čemuž zapadne i do složitějších svítidel. Trh zahrnuje širokou škálu typů a druhů žárovek, přičemž všechny splňují podmínky odolnosti a svítivosti převyšující klasické žárovky.

Úsporné žárovky zakoupíte ve specializovaném obchodě na světelné zdroje zarovky-shop.cz

Comments are closed.