E-shop – Světelná technika

disco-shop

DISCO-SHOP.CZ je specializovaný obchod na světelnou a zvukovou techniku. V nabídce najdete reflektory, stroboskopy, lasery, světelné efekty, UV osvětlení, spoty a další osvětlovací techniku.

ZAROVKY-SHOP.CZ je nový eshop zaměřený na světelné zdroje. Prodej žárovek, zářivek, halogenových žárovek, LED pásků, LED žárovek, spotů, reflektorů, PAR, světelných kabelů a dalších světelných zdrojů.

O nás – Světelná technika.com

Provozujeme specializovaná obchod DISCO-SHOP.CZ světelné techniky pro osvětlení a nasvícení komerčních i domácích prostor. Zabáváme se dodávkami svítidel především v zábavním průmyslu. V nabídce párty osvětlení jsou reflektory, stroboskopy, lasery, světelné zdroje, žárovky, majáky, plazma efekty, světlené efekty a další komponenty osvětlení.

Světelné zábavní technice se věnujeme již řadu let. Nabízíme pouze ověřené kvalitní produkty od znýmých výrobců světelné techniky. Spolupracujeme též s řadou významných klubů, hudebníků a DJ. Kromě poradenství poskytuje záruční i pozáruční servis.

Rádi vám vytvoříme nabídku na základě vašich požadavků na osvětlení pro danou akci, nebo prostory. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Praktický slovníček pojmů z oblasti osvětlení najdete pod odkazem: slovníček světelné techniky.

Strobo výbojky

Strobo výbojky patří mezi ty světelné zdroje, které zajistí netradiční osvětlení v každém prostoru. Efekt jejich svícení způsobí, že lidské oko bude vnímat realitu kolem sebe jakoby trhaně a přerušovaně.

Za tímto efektem stojí fakt, že strobo výbojky vysílají krátké a intenzivní světelné výboje, které způsobí efekt záblesků a zpomalení okolní reality. Není proto divu, že se využívají především v klubech a na diskotékách. Princip náplně strobo výbojky je obdobný jako u ostatních výbojek – kombinace plynů a par.

Na rozdíl od žárovky či zářivky jsou strobo výbojky konstruované na to, aby nesvítily stále, ale vysílaly ony zmiňované záblesky a odolaly tak střídavému zahřívání a ochlazování, které by mohlo být pro klasické světelné zdroje likvidační. V současné době můžete zakoupit i strobo výbojky ve formě LED diod, které jejich jedinečné světelné vlastnosti doplňují ještě o nízkou energetickou spotřebu a vysokou životnost.

Strobo výbojky zakoupíte ve specializovaném obchodě na světelné zdroje zarovky-shop.cz.

Comments are closed.