E-shop – Světelná technika

disco-shop

DISCO-SHOP.CZ je specializovaný obchod na světelnou a zvukovou techniku. V nabídce najdete reflektory, stroboskopy, lasery, světelné efekty, UV osvětlení, spoty a další osvětlovací techniku.

ZAROVKY-SHOP.CZ je nový eshop zaměřený na světelné zdroje. Prodej žárovek, zářivek, halogenových žárovek, LED pásků, LED žárovek, spotů, reflektorů, PAR, světelných kabelů a dalších světelných zdrojů.

O nás – Světelná technika.com

Provozujeme specializovaná obchod DISCO-SHOP.CZ světelné techniky pro osvětlení a nasvícení komerčních i domácích prostor. Zabáváme se dodávkami svítidel především v zábavním průmyslu. V nabídce párty osvětlení jsou reflektory, stroboskopy, lasery, světelné zdroje, žárovky, majáky, plazma efekty, světlené efekty a další komponenty osvětlení.

Světelné zábavní technice se věnujeme již řadu let. Nabízíme pouze ověřené kvalitní produkty od znýmých výrobců světelné techniky. Spolupracujeme též s řadou významných klubů, hudebníků a DJ. Kromě poradenství poskytuje záruční i pozáruční servis.

Rádi vám vytvoříme nabídku na základě vašich požadavků na osvětlení pro danou akci, nebo prostory. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Praktický slovníček pojmů z oblasti osvětlení najdete pod odkazem: slovníček světelné techniky.

Patice

Drobnosti, které drží složité věci pohromadě, jsou mnohdy zanedbatelné. Například patice jsou sice malé a nevýrazné, ale bez nich by žárovky, zářivky, ba ani LED světla nefungovala.

Primární funkcí patic je tedy udržet světelné zdroje na jejich místě a propojit je se složitějším obvodem – rozvodnou sítí. Zásadní je zde fakt, že patice musí fungovat jednoduše a i laik musí být schopen s ní zacházet. Patice je tedy v zásadě šroubovací, kolíčková či bajonetová. Spojení obou částí musí být pevné a stabilní, přičemž je pochopitelné, že určitá patice má vždy svůj protidíl, který zachová stabilní spojení.

Patice světelných zdrojů jsou samozřejmě také různorodé. Zářivky mají postraní patice, do kterých se umisťuje zářivková tyč, žárovky mají klasické objímky a halogenová světla zase konektory – kolíčky. Veškeré patice také musejí splňovat určité bezpečnostní normy právě z důvodu zachování bezpečného spojení.

Patice zakoupíte ve specializovaném obchodě na světelné zdroje zarovky-shop.cz.

Comments are closed.