E-shop – Světelná technika

disco-shop

DISCO-SHOP.CZ je specializovaný obchod na světelnou a zvukovou techniku. V nabídce najdete reflektory, stroboskopy, lasery, světelné efekty, UV osvětlení, spoty a další osvětlovací techniku.

ZAROVKY-SHOP.CZ je nový eshop zaměřený na světelné zdroje. Prodej žárovek, zářivek, halogenových žárovek, LED pásků, LED žárovek, spotů, reflektorů, PAR, světelných kabelů a dalších světelných zdrojů.

O nás – Světelná technika.com

Provozujeme specializovaná obchod DISCO-SHOP.CZ světelné techniky pro osvětlení a nasvícení komerčních i domácích prostor. Zabáváme se dodávkami svítidel především v zábavním průmyslu. V nabídce párty osvětlení jsou reflektory, stroboskopy, lasery, světelné zdroje, žárovky, majáky, plazma efekty, světlené efekty a další komponenty osvětlení.

Světelné zábavní technice se věnujeme již řadu let. Nabízíme pouze ověřené kvalitní produkty od znýmých výrobců světelné techniky. Spolupracujeme též s řadou významných klubů, hudebníků a DJ. Kromě poradenství poskytuje záruční i pozáruční servis.

Rádi vám vytvoříme nabídku na základě vašich požadavků na osvětlení pro danou akci, nebo prostory. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Praktický slovníček pojmů z oblasti osvětlení najdete pod odkazem: slovníček světelné techniky.

Lampy PAR

Netradiční osvětlení patří k netradičním prostorám. Toto pravidlo ctí i světelné zdroje a proto existují i takové, které jsou použitelné v netradičních prostorách, kterými jsou diskotéky či divadelní jeviště.

Tam, kde jsou klasické žárovky a zářivky málo, nastupují lampy PAR. Mezi jejich hlavní přednosti patří možnost samostatného pohybu svítidla (ve smyslu otáčení) a barevně neutrální světlo, které je jimi podáváno. To lze později dotvořit barevnými filtry, nicméně lampy PAR jsou samy o sobě čiře svítící. Jejich základ mohou tvořit speciální halogenové žárovky, ale také LED diody. Díky nim mohou mít takové světelné zdroje i malou spotřebu energiea vznikají LED PAR lampy.

Obvyklá forma Lampy PAR je stropní svítidlo ale převážně se používají do PAR reflektorů pro nasvícené čehokoliv. Setkáváme se tak s žárovkovými PAR reflektory a LED PAR reflektory. umístěné na jakémsi kloubu. Ten zajišťuje možnost usměrnění světla a případný pohyb. Lze je však umístit i na zem nebo v podstatě kamkoliv, kde budou moci být bezpečně uchyceny. Co se zdroje týče, zcela Vám postačí obyčejná elektrická zásuvka.

Lampy PAR zakoupíte ve specializovaném obchodě na světelné zdroje zarovky-shop.cz

Comments are closed.