E-shop – Světelná technika

disco-shop

DISCO-SHOP.CZ je specializovaný obchod na světelnou a zvukovou techniku. V nabídce najdete reflektory, stroboskopy, lasery, světelné efekty, UV osvětlení, spoty a další osvětlovací techniku.

ZAROVKY-SHOP.CZ je nový eshop zaměřený na světelné zdroje. Prodej žárovek, zářivek, halogenových žárovek, LED pásků, LED žárovek, spotů, reflektorů, PAR, světelných kabelů a dalších světelných zdrojů.

O nás – Světelná technika.com

Provozujeme specializovaná obchod DISCO-SHOP.CZ světelné techniky pro osvětlení a nasvícení komerčních i domácích prostor. Zabáváme se dodávkami svítidel především v zábavním průmyslu. V nabídce párty osvětlení jsou reflektory, stroboskopy, lasery, světelné zdroje, žárovky, majáky, plazma efekty, světlené efekty a další komponenty osvětlení.

Světelné zábavní technice se věnujeme již řadu let. Nabízíme pouze ověřené kvalitní produkty od znýmých výrobců světelné techniky. Spolupracujeme též s řadou významných klubů, hudebníků a DJ. Kromě poradenství poskytuje záruční i pozáruční servis.

Rádi vám vytvoříme nabídku na základě vašich požadavků na osvětlení pro danou akci, nebo prostory. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Praktický slovníček pojmů z oblasti osvětlení najdete pod odkazem: slovníček světelné techniky.

Halogenové lampy

Pokud hledáte výkonné svítidlo s dlouhou životností, které budete moci použít i v horších podmínkách, vyzkoušejte halogenové lampy, jejichž vlastnosti plně uspokojí Vaše požadavky.

Světelné zdroje často bojují s životností. Některé jsou totiž velmi náchylné například k otřesům či nepříznivým povětrnostním vlivům, čímž snižují svou využitelnost. V případě halogenové lampy se však celá věc má jinak. U halogenového svítidla spolu reagují wolfram a brom, které zapříčiňují pomalejší rozpad částic a prodlužují tak životnost a svítivost takovéto halogenové žárovky. Ta díky tomu podává bílé, ostré světlo podobající se světlu zářivky či LED diody.

Halogenové lampy se prodávají v kompaktním provedení a lze je proto umístit takřka kamkoliv. Jediné, co je nutné mít na paměti je fakt, že tento typ světla se může více zahřívat, čímž není vhodný například do stísněných prostor, nicméně jeho svítivost je opravdu velká a stálá.

Halogenové lampy zakoupíte ve specializovaném obchodu zarovky-shop.cz.

Comments are closed.